Milujete staré černobílé filmy, v nichž hospodyňky vařily na kachlových kamnech? Záviděli jste hloupému Honzovi, který se v tepličku válel právě na kamnech? Splňte si svůj sen o netypické kuchyni, která bude jak vystřižená z fotografií starých kuchyní ze století minulých.

Funkce kamen se za desítky let jejich užívání lehce pozměnila. Avšak původní význam nikdy neztratila. Výroba kachlových kamen, ale i kachlových sporáků se pozměnila stejně jako jejich design. Plášť kamen vždy převážné tvořily keramické kachle. Dnes existuje i podoba omítané stěny. Avšak nenahraditelnou výhodou je úspora energie u vytápění v kamnech, která činí až 85%. Prohlídněte si níže uvedené fotografie kachlových kamen a vyberte si z nich ty nejvhodnější pro váš prostor.

Pokud vám žádný typ nevyhovuje, obraťte se na naše odborníky, kteří vám vypracují podrobný 3D návrh kachlových kamen. Naši designeři vám doporučí ty nejvhodnější obklady a dlažby, které budou ladit s vámi vybranými kamny. Pořiďte sobě, ale i svým potomkům úsporné teplo. Máte-li zájem o kachlová kamna, kontaktujte nás.